Loading... Loading...

Z nami nie pozostaniesz w cieniu!

Z nami nie pozostaniesz w cieniu!

Co robimy?

Siedząc w ciemnym pokoju, zastanawiasz się co zrobić, aby komfortowo poczytać książkę? Malujesz się lub golisz w łazience i rozpaczliwie poszukujesz odpowiedniego światła? W kuchni nerwowo szukasz odpowiedniego miejsca, w którym mógłbyś przygotować obiad przy idealnym oświetleniu? Znasz to, prawda?
Teraz pomyśl, że mógłbyś uniknąć tych wszystkich problemów, korzystając z naszych usług.
BO Z NAMI NIGDY NIE POZOSTANIESZ W CIENIU!

Jak działamy?

Nasza praca opiera się na czterech podstawowych punktach:

DORADZTWO → PROJEKT → SPRZEDAŻ → MONTAŻ

Usługi

DORADZTWO

Rozumiemy przez to profesjonalną konsultację, podczas której pomagamy Klientom w znalezieniu odpowiednich produktów pośród szerokiego asortymentu wielu producentów polskich i zagranicznych marek. Zapewniamy dobór satysfakcjonujących rozwiązań oświetleniowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

PROJEKT

Ściśle współpracujemy z architektami zarówno w projektach wnętrz, iluminacji zewnętrznej czy oświetleniu ogrodów. Zajmujemy się budynkami mieszkalnymi, usługowymi i biurowymi. Nasz projekt obejmuje dobór opraw i źródeł światła wraz z ich rozmieszczeniem oraz obliczenia natężenia oświetlenia zgodnie z polskimi normami.

SPRZEDAŻ

Po akceptacji projektu, przygotowujemy ofertę sprzedaży i dostarczamy zakupione produkty bezpośrednio do inwestora.

MONTAŻ

Obsługa posprzedażowa jest równie ważna jak etapy wcześniejsze. Rozumiemy przez to fachową pomoc podczas montażu lub w razie potrzeby służymy doświadczonymi ekipami monterskimi.